Ľahká strešná krytina


Ľahký strešný systém je vhodný na pokrytie striech rodinných domov, novostavieb, ako aj rekonštrukciou starších striech, sakrálnych stavieb alebo priemyselných objektov. Vďaka svojím vynikajúcim fyzikálnym schopnostiam a vzhľadu podobnému ťažkej škridlovej krytine je ľahká krytina vhodná na všetky typy striech s minimálnym sklonom 14 stupňov.

Jednou z mnohých výhod strešného systému je možnosť montáže aj na určité typy starej strešnej krytiny ako napríklad (asfaltové krytiny, alebo staré falcované krytiny). Ďalšia z výhod strešného systému je jej vysoká variabilita, hlavne pri rekonštrukcii starších striech rodinných domov, a to vďaka viacerým modifikáciám v ktorých sa vyrába.

Takúto strešnú krytinu môžete nájsť po celom Zemplíne a to hlavne mestách Michalovce, Humenné, Trebišov, Vranov nad Topľou a Sobrance.

Ľahký strešný systém, je výsledkom dlhoročného vývoja strešných krytín s oceľovým jadrom. Na základe tohto bol vyvinutý materiál, ktorý v sebe kombinuje najlepšie vlastnosti kovov a plastov. Preto môžeme zaručiť 100% vodotesnosť, či odolnosť voči mechanickému poškodeniu, voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom, farebnú stálosť a samozrejme šetrnosť voči životnému prostrediu. Ľahký strešný systém taktiež spĺňa všetky požiadavky pre rýchlu a jednoduchú montáž, ktorú je firma kohút schopná vybaviť v Michalovciach, Spbranciach, Trebišove, Humennom a Vranove nad Topľov

Ľahká strešná krytina, ktorej výroba sa realizuje na najmodernejšej výrobnej technológii z polotovarov, finálne upravených plechov vo zvitkoch (pozinkovaný plech najvyššej kvality s organickým povlakom) od najväčších oceliarskych firiem Európy. predstavuje vrchol technologických riešení, pričom základom je kvalitne upravený plech. . Na pozinkovaný povrch, ktorý predstavuje základnú ochranu, je za tepla nanášaná vrstva plastu, ktorá predlžuje životnosť a dodáva mu efektný vzhľad v požadovanej farbe.

Ľahká strešná krytina montovaná firmou Kohút:

Farebné prevedenia striech

Dodávaná strešná krytina:

  • Blisteel
  • Regamet
  • Rova-sk
  • Ruukki

Kohút Milan, UI.N.V., 071 01 Michalovce
Tel./fax: 056/ 643-11-66 Email: info@strechy-kohut.sk