ťažká strešná krytina


Keramická strešná krytina je najpoužívanejšou strešnou krytinou na svete, kedže jej unikátne vlastnosti neprekonali zatiaľ žiadne iné strešné systémy

Povrchová úprava keramickej strešnej krytiny dlhodobo chráni povrch pred usadením nečistôt a aj neviditeľnými agresormi, ako sú priemyselné a automobilové splodiny, alebo kyslé dažde.Nežiadúce machy a riasy sa vďaka špeciálnym prísadam nemajú šancu usadiť.

Farebnosťou sa od ostatných povrchových úprav odlišujú svojou odolnosťou a trvácnosťou. Nevznikajú nanesením či primiešaním farby, ale výpalom pri teplotách vyše 1100°C.

Firma kohút takúto strešnú krytinu montovala po celom Zemplíne a to hlavne mestách Michalovce, Humenné, Trebišov, Vranov nad Topľou a Sobrance.

Pevnosť betónovej krytiny je o 30 % vyššia ako u iných strešných krytín. Pevnosť tohto materiálu sa časom a vplyvom slnených lúčov ešte zvyšuje, preto zabezpečuje vysokú kvalitu, extrémnu odolnosť voči poveternostným vplyvom, špičkovú mechanickú pevnosť, vynikajúce izolačné vlastnosti a 100-percentnú zdravotnú nezávadnosť.


Ťažká strešná krytina montovaná firmou Kohút:

Farebné prevedenia striech

Dodávaná strešná krytina:

  • Blisteel
  • Bramac
  • Tondach
  • Mediterran

Kohút Milan, UI.N.V., 071 01 Michalovce
Tel./fax: 056/ 643-11-66 Email: info@strechy-kohut.sk